онлайн тв
Загрузка...

Новый Канал онлайн

Прямой эфир онлайн

Телепрограмма на сегодня

  • 05:35
    05:40
    Kids Time (12+)

  • 05:40
    07:10
    М/ф "Ману" (12+)

  • 07:10
    09:20
    Х/ф "Білі ціпоньки" (12+)

  • 09:20
    11:50
    Х/ф "Шпигун, який мене кинув" (12+)

  • 11:50
    13:50
    Х/ф "Ведьміна гора" (12+)

  • 13:50
    16:10
    Х/ф "Вартові Галактики" (12+)

  • 16:10
    19:00
    Х/ф "Вартові Галактики 2" (12+)

  • 19:00
    21:00
    Від пацанки до панянки (12+)

  • 21:00
    23:10
    Х/ф "Пробудження" (12+)

  • 23:10
    01:20
    Х/ф "Мисливці за розумом" (12+)

  • 01:20
    02:55
    Т/с "Медфак" (12+)

  • 02:55
    03:00
    Служба розшуку дітей (12+)

  • 03:00
    04:10
    Зона ночі (12+)

  • 04:10
    06:00
    Абзац (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:10
    М/с "Шоу Луні Тьюнз" (12+)

  • 07:10
    09:00
    Вар'яти (12+)

  • 09:00
    11:00
    Х/ф "Крок вперед: Все або нічого" (12+)

  • 11:00
    13:00
    Т/с "Завзяті домогосподарки" (12+)

  • 13:00
    19:00
    Хто проти блондинок (12+)

  • 19:00
    20:50
    Хто проти блондинок (12+)

  • 20:50
    22:50
    Х/ф "Училка" (12+)

  • 22:50
    00:40
    Х/ф "Євротур" (12+)

  • 00:40
    02:10
    Т/с "Медфак" (12+)

  • 02:10
    04:10
    Зона ночі (12+)

  • 04:10
    06:00
    Абзац (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:10
    М/с "Шоу Луні Тьюнз" (12+)

  • 07:10
    09:00
    Вар'яти (12+)

  • 09:00
    11:00
    Х/ф "Давай танцюй" (12+)

  • 11:00
    13:10
    Т/с "Завзяті домогосподарки" (12+)

  • 13:10
    19:00
    Суперінтуїція (12+)

  • 19:00
    21:00
    Суперінтуїція (12+)

  • 21:00
    23:00
    Х/ф "Смертельний лабіринт" (12+)

  • 23:00
    01:10
    Х/ф "Будинок воскових фігур" (12+)

  • 01:10
    03:10
    Х/ф "Воїни світла" (12+)

  • 03:10
    03:15
    Служба розшуку дітей (12+)

  • 03:15
    04:20
    Зона ночі (12+)

  • 04:20
    05:20
    Абзац (12+)

  • 05:20
    09:20
    Дешево та сердито (12+)

  • 09:20
    11:10
    М/ф "Балерина" (12+)

  • 11:10
    13:00
    Х/ф "Школа Авалон" (12+)

  • 13:00
    15:00
    Х/ф "Ельдорадо - храм сонця" (12+)

  • 15:00
    17:00
    Х/ф "Ельдорадо: Місто золота" (12+)

  • 17:00
    19:00
    Х/ф "Я - четвертий" (12+)

  • 19:00
    21:10
    Х/ф "Після" 2019 (12+)

  • 21:10
    23:50
    Х/ф "Три метри над рівнем неба" (12+)

  • 23:50
    02:20
    Х/ф "Три метри над рівнем неба: Я тебе хочу" (12+)

  • 02:20
    03:55
    Т/с "Медфак" (12+)

  • 03:55
    04:00
    Служба розшуку дітей (12+)

  • 04:00
    05:00
    Зона ночі (12+)

  • 05:00
    06:00
    Абзац (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:20
    М/с "Шоу Луні Тьюнз" (12+)

  • 07:20
    08:50
    Вар'яти (12+)

  • 08:50
    10:40
    М/ф "Королівський коргі" (12+)

  • 10:40
    12:50
    Х/ф "Після" 2019 (12+)

  • 12:50
    14:50
    Х/ф "Смертельний лабіринт" (12+)

  • 14:50
    16:50
    Х/ф "Я - четвертий" (12+)

  • 16:50
    19:00
    Х/ф "Пробудження" (12+)

  • 19:00
    21:20
    Х/ф "Відпадний препод" (12+)

  • 21:20
    23:50
    Х/ф "Відпадний препод 2" (12+)

  • 23:50
    02:00
    Х/ф "Відпадний препод 3" (12+)

  • 02:00
    03:20
    Х/ф "Дуже страшне кіно - 2" (12+)

  • 03:20
    03:25
    Служба розшуку дітей (12+)

  • 03:25
    05:45
    Зона ночі (12+)

  • 05:45
    05:50
    Kids Time (12+)

  • 05:50
    08:05
    М/с "Шоу Луні Тьюнз" (12+)

  • 08:05
    13:50
    Вар'яти (12+)

  • 13:50
    15:50
    М/ф "Ми - монстри!" (12+)

  • 15:50
    17:40
    М/ф "Монстри на канікулах" (12+)

  • 17:40
    19:00
    М/ф "Монстри на канікулах 2" (12+)

  • 19:00
    21:00
    М/ф "Монстри на канікулах 3" (12+)

  • 21:00
    22:50
    Х/ф "Лиса нянька: Спецзавдання" (12+)

  • 22:50
    00:50
    Х/ф "Гребберси" (12+)

  • 00:50
    02:50
    Х/ф "Мисливці за розумом" (12+)

  • 02:50
    05:10
    Зона ночі (12+)

  • 05:10
    06:20
    Таємний агент (12+)

  • 06:20
    08:15
    Таємний агент. Пост-шоу (12+)

  • 08:15
    08:20
    Kids Time (12+)

  • 08:20
    10:05
    М/с "Шоу Луні Тьюнз" (12+)

  • 10:05
    12:00
    М/ф "Балерина" (12+)

  • 12:00
    13:40
    М/ф "Монстри на канікулах" (12+)

  • 13:40
    15:10
    М/ф "Монстри на канікулах 2" (12+)

  • 15:10
    17:10
    М/ф "Монстри на канікулах 3" (12+)

  • 17:10
    19:00
    Х/ф "Лиса нянька: Спецзавдання" (12+)

  • 19:00
    21:00
    Х/ф "Однокласники" (12+)

  • 21:00
    23:00
    Х/ф "Однокласники 2" (12+)

  • 23:00
    00:50
    Х/ф "Училка" (12+)

  • 00:50
    02:40
    Х/ф "Євротур" (12+)

  • 02:40
    03:40
    Зона ночі (12+)

загрузка...
Похожие телеканалы